Moje gołębie dzisiaj czują się dobrze. Początek roku w gołębniku spokój, ptaki dostały śfieżeej wody.
Teraz sypie im mieszankę przenicy i jęczmienia, no cóż już tak mam że na zimę nie kupuje gotowych mieszanek karm. Czy to dobrze ? Pewnie wiele głosów się odezwie że nie! A co tak już robię od lat pewnie z oszczędności , 100 kg mieszanki przenica-jęczmień kosztowała mnie ok 85 zł.
Gołębnik ma wydzielone pomieszczenia w budynku gospodarczym, co nie jest rozwiązaniem najlepszym i też bym chciał piękne gołębniki. Życie jest jak jest może będzie lepiej.